Odpowiedz 
Seriale
UlaBrzydula Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Seriale
Hej, Hej, hej sokoły! Jak to było w piosence jednej kiedyś tam Uśmiech Ten temat będzie poświęcony... serialom! Lubicie seriale? Bo ja za nimi szaleje! Niegdyś leciał w TV taki serial, a właściwie telenowela "zbuntowany anioł". Miał sporo odcinków. Oglądałam go z siostrą chyba ze 3 razy... świetna historia, choć wiele razy mnie denerwowało to co tam było, ale wyszło na dobre Uśmiech

I stand here waiting for you to bang the gong
To crash the critic saying, "is it right or is it wrong?"
If only fame had an IV, baby could I bear
Being away from you, I found the vein, put it in here
10-02-2013 05:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Seriale - UlaBrzydula - 10-02-2013 05:38 AM
RE: Seriale - Kajzer - 10-29-2013, 06:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: