FORUM Stow Bet
Seriale - Wersja do druku

+- FORUM Stow Bet (http://www.forum.stow-bet.com.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-11.html)
+--- Dział: Off Topic (/forum-12.html)
+--- Wątek: Seriale (/thread-50.html)



Seriale - UlaBrzydula - 10-02-2013 05:38 AM

Hej, Hej, hej sokoły! Jak to było w piosence jednej kiedyś tam Uśmiech Ten temat będzie poświęcony... serialom! Lubicie seriale? Bo ja za nimi szaleje! Niegdyś leciał w TV taki serial, a właściwie telenowela "zbuntowany anioł". Miał sporo odcinków. Oglądałam go z siostrą chyba ze 3 razy... świetna historia, choć wiele razy mnie denerwowało to co tam było, ale wyszło na dobre Uśmiech


RE: Seriale - Kajzer - 10-29-2013 06:43 PM

Ty tak na poważnie...? Duży uśmiech
W sumie to nie oglądam seriali... bo top gear to raczej do nich nie można zaliczyć, no nie? Tasiemców tym bardziej nie oglądam.