![]() |
|
Seriale - Wersja do druku +- FORUM Stow Bet (http://www.forum.stow-bet.com.pl) +-- Dział: Pozostałe (/forum-11.html) +--- Dział: Off Topic (/forum-12.html) +--- Wątek: Seriale (/thread-50.html) |
Seriale - UlaBrzydula - 10-02-2013 05:38 AM Hej, Hej, hej sokoły! Jak to było w piosence jednej kiedyś tam Ten temat będzie poświęcony... serialom! Lubicie seriale? Bo ja za nimi szaleje! Niegdyś leciał w TV taki serial, a właściwie telenowela "zbuntowany anioł". Miał sporo odcinków. Oglądałam go z siostrą chyba ze 3 razy... świetna historia, choć wiele razy mnie denerwowało to co tam było, ale wyszło na dobre
RE: Seriale - Kajzer - 10-29-2013 06:43 PM Ty tak na poważnie...? ![]() W sumie to nie oglądam seriali... bo top gear to raczej do nich nie można zaliczyć, no nie? Tasiemców tym bardziej nie oglądam. |