|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
 |
|
Wątek: Sport
Post: RE: Sport
| Raz w tygodniu chodzę na basen. Oczywiście nie rekreacyjnie, żeby sterczeć przy brzegu, tylko przepływam kilka długości. Staram się robić to w godzinach wieczornych, tuż przed zamknięciem. Wtedy zwykl... |
|
Pierniczek |
Off Topic |
5 |
15,710 |
10-28-2013, 02:22 AM |
 |
|
Wątek: Ekologia
Post: RE: Ekologia
| Ja zawsze segreguje śmieci. Od kiedy przed blokiem pojawił się takie kontenery (a to było kilka lat temu), zawsze wyrzucam plastiki osobno od reszty śmieci. |
|
Pierniczek |
Off Topic |
5 |
16,007 |
10-28-2013, 02:20 AM |
 |
|
Wątek: Zainteresowania
Post: RE: Zainteresowania
| Lubię obejrzeć dobry film. Zasiąść sobie z popcornem albo inną przekąską przed TV lub ekranem monitora i się "odmóżdżyć" oglądając coś :) |
|
Pierniczek |
Off Topic |
5 |
15,764 |
10-28-2013, 02:20 AM |
 |
|
Wątek: Zdrowe odżywianie
Post: RE: Zdrowe odżywianie
| Z tego co wiem, powinno się jeść około 5 razy dziennie w równych odstępach czasu. Najlepiej małe porcje. Wtedy organizm nie gromadzi jedzenia na później :) |
|
Pierniczek |
Off Topic |
5 |
15,546 |
10-28-2013, 02:19 AM |
 |
|
Wątek: Oszczędność na co dzień
Post: RE: Oszczędność na co dzień
| Nie kupuję tego co mi niepotrzebne. Ustanawiam sobie limit wydatków na dzień i go nie przekraczam. Do tego nadwyżki odkładam. Wodę przy myciu zębów zakręcam. Naczynia myję w wodzie w zlewie, a nie pod... |
|
Pierniczek |
Off Topic |
5 |
16,211 |
10-28-2013, 02:18 AM |
 |
|
Wątek: Filmy
Post: RE: Filmy
| Moim ulubionym gatunkiem są filmy akcji. Pościgi. Krymianły. Zagadki. Strzelaniny. Dużo, dużo wybuchów. Szkoda tylko, że większość takich filmów opiera się na tym samym schemacie. |
|
Pierniczek |
Off Topic |
3 |
10,797 |
10-28-2013, 02:17 AM |
 |
|
Wątek: Polityka
Post: RE: Polityka
| Każdy Polski rząd pozostawiał wiele do życzenia... ale w sumie nie ma żadnego logicznego i dobrego zamiennika dla dzisiejszych polityków. Choć może po prostu nam ich nie pokazują? Bo wiadomo że media ... |
|
Pierniczek |
Off Topic |
2 |
8,435 |
10-28-2013, 12:01 AM |
 |
|
Wątek: Nicki
Post: RE: Nicki
| Ja po prostu uwielbiam pierniki :) W każdej postaci. I te zwykłe suche i te z nadzieniem. W toruniu jest wiele sklepów gdzie są tylko i wyłącznie pierniki. Właśnie w wielu rodzajach. |
|
Pierniczek |
Przedstaw się |
4 |
14,859 |
10-27-2013, 11:59 PM |
 |
|
Wątek: Dom pasywny a dom energooszczędny
Post: Dom pasywny a dom energooszczędny
| Witajcie. Czym się różnią oba te domy? W który lepiej zainwestować? Czy da się jakoś połączyć cechy obu, czy jest to niemożliwe? |
|
Pierniczek |
Porady techniczne |
0 |
4,128 |
10-27-2013, 11:58 PM |
 |
|
Wątek: Jak zdobyć dofinansowanie
Post: Jak zdobyć dofinansowanie
| Witajcie. Czy może mi ktoś dokładnie i rzeczowo wyjaśnić krok po kroku to, jak zdobywa się dofinansowanie na dom energooszczędny/pasywny? |
|
Pierniczek |
Porady prawne |
0 |
5,041 |
10-27-2013, 06:40 PM |
 |
|
Wątek: Kredyt hipoteczny
Post: Kredyt hipoteczny
| Czy w ogóle da się zaciągnąć kredyt hipoteczny, skoro dom jeszcze nie stoi? Wystarczy projekt i pokazanie umowy z firmą budującą, czy nie? |
|
Pierniczek |
Porady prawne |
0 |
4,067 |
10-27-2013, 06:39 PM |
 |
|
Wątek: Budowa bez pozwolenia?
Post: Budowa bez pozwolenia?
| Heloł. Czytałam gdzieś, że jeśli dom nie przekracza konkretnych wymiarów, to wtedy nie trzeba pozwolenia na postawienie go... o ile to dom modułowy (czyli bez wykopywania wcześniej fundamentów itp). K... |
|
Pierniczek |
Budowa |
0 |
3,855 |
10-27-2013, 02:58 AM |
 |
|
Wątek: Świadectwo energetyczne
Post: Świadectwo energetyczne
| Witajcie. Czy jeśli chcemy mieć dofinansowanie na kredyt, to potrzebujemy mieć świadectwo energetyczne przed budową, czy po wybudowaniu jeszcze raz to sprawdzają później? |
|
Pierniczek |
Budowa |
0 |
3,875 |
10-27-2013, 02:54 AM |
 |
|
Wątek: Pozwolenie na budowę
Post: Pozwolenie na budowę
| Witajcie. Czy jeśli ma się działkę budowlaną, to potrzebne jest pozwolenie na postawienie budynku, czy nie? Zna się ktoś na tym? |
|
Pierniczek |
Budowa |
0 |
3,962 |
10-27-2013, 02:53 AM |
 |
|
Wątek: Odradzanie
Post: Odradzanie
| Witajcie. Zdarzyło wam się (lub waszej rodzinie/znajomym) kupić coś w firmie, sklepie lub hurtowni z czego byście byli niezadowoleni? Oczywiście mówię tu o tych miejscach i towarach typowo ekologiczny... |
|
Pierniczek |
Hurtownie i sklepy |
0 |
3,898 |
10-26-2013, 01:00 AM |
 |
|
Wątek: Domikon-producent domów prefabrykowanych
Post: Domikon-producent domów prefabrykowanych
| Słyszeliście może o tej firmie? Znalazłam artykuł, gdzie piszą, że "Domikon Sp. z o.o. jest jedną z najlepiej ocenianych przez klientów firm produkujących domy w technologii prefabrykowanego ciężkiego... |
|
Pierniczek |
Hurtownie i sklepy |
0 |
3,940 |
10-26-2013, 12:56 AM |
 |
|
Wątek: Jakie są różnice?
Post: Jakie są różnice?
| Witam was forumowicze. Czy ktoś z was zna odpowiedź na moje pytanie? Zastanawia mnie, czym różni się kominek ekologiczny od kominka tradycyjnego (czyt. normalnego). Czy tylko rodzajem tego czym się w ... |
|
Pierniczek |
Kominki ekologiczne |
0 |
4,257 |
10-26-2013, 12:51 AM |
 |
|
Wątek: Różnice
Post: RE: Różnice
| Wydaje mi się, że główną zmianą są materiały i technologie. Świat poszedł naprzód, więc skoro techniki się poprawiły, trudno żeby budowali ciągle tak samo. |
|
Pierniczek |
Fiński dom |
3 |
12,948 |
10-26-2013, 12:50 AM |
 |
|
Wątek: Domy modułowe
Post: RE: Domy modułowe
| Nie posiadam swojego domu, ale przeglądając różne projekty, moją szczególną uwagę zwróciły właśnie domy modułowe. Wyglądają dość nowocześnie, ale przy tym nadal ładnie :) Myślę, że jest duże prawdopod... |
|
Pierniczek |
Fiński dom |
2 |
9,170 |
10-26-2013, 12:37 AM |
 |
|
Wątek: Czy usytułowanie ma wpływ?
Post: Czy usytułowanie ma wpływ?
| Nie wiem czy też o tym słyszeliście lub czytaliście, ale dom powinno się postawić tak, aby jak najwięcej okien było ze strony południowej, a z północnej by było ich mniej. Ponoć wtedy wpada więcej świ... |
|
Pierniczek |
Domy energooszczędne |
0 |
5,363 |
10-26-2013, 12:36 AM |